Forum Adına Herşey

Tsubasa Hakkında Herşey, programlar, oyunlar


  Captain Tsubasa Worldstar Tam Çözüm

  Paylaş
  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 36
  Kayıt tarihi : 28/01/09

  Captain Tsubasa Worldstar Tam Çözüm

  Mesaj  Admin Bir Perş. Ocak 29, 2009 8:57 am

  türkiyede bir ilki gerçekleştirip tek maçlık bir oyunun çözümünü yaptım buyrun ;

  Captain Tsubasa Worldstars Tam Çözüm

  İşte tsubasanın flash oyunu 1 maçlık oyunun çözümünü yapmam aslında ama merak edenler için iyi olur.. bu oyunda takımlar birer kişilik sizde tsubasa karşıda schneider var..

  Nasıl Oynanır?

  bir maçlık bir oyunu üstünde fazla durmak istemiyorum yön tuşları , space ve enter tuşlarıyla oynanır..

  Top Bizde İken

  top bizde iken durmanız için 'space' yani boşluk tuşuna basmanız lazım 'space' tuşuna bastığınızda karşınıza 3 tane seçenek çıkar Devam Et , Şut At , Süper Şut At , bu seçenekleri seçmeniz için seçeneğin üstüne gelip entere basmanız gerekiyor .. devam et e bastığınızda devam eder şu at dan şut çeker (normal şut) süper şut attan ise özel şutunu çeker 3 tane özel şut çekme hakkınız vardır bu özel şut biraz farklı

  Önümüze Adam Çıktığında

  önümüze adam çıktığında iki seçenek gelir.. çalımla ve şut at çalımladan çalım atar özel çalımı yoktur şut attan ise yine normal şutu çeker.. kaleci ile baş başa kaldığınızda ise yukarı yön tuşuna bastığınızda 'çalımla' sağ yön tuşuna bastığınızda ise 'şut at' seçenekleri çıkar..

  Top Havadan Geldiğinde

  top havadan geldiğinde ise kalabalık bir liste çıkar.. yukarı yön tuşuna bastığımızda 'rovaşata' aşağı yön tuşuna bastığımızda 'Süper Rovaşata' sağ yön tuşuna bastığımızda 'Vole Vur' sol yön tuşuna bastığımızda ' Kafa Vur' seçenekleri çıkar yine enterle bunlardan birini seçebilirsiniz..

  Biz Bir Adamın Önüne Çıktığımızda

  biz bir adamın önüne çıktığımızda sol yön tuşunda 'bekle' yukarı yön tuşunda ise 'Topa Kay' vardır..


  İlk Ve Son Maç

  tek maçlık bir oyun ilk maç
  tsubasa - schneider

  açıklama: zor bir maç diğer oyunlarına oranla kolay tabikide kalesinde müller var bu yüzden normal şut hatta özel şut bile girmiyo kaleci ile baş başa kalıp şut çekin girme şansı yüksektir.. bunu dışında sizde wakab var özel şut çekmediği sürece (çok nadir çekiyo bende ) fazla gol atma şansı yok.. siz onla eşit levellerdesiniz sanırım bu yüzden çalımlayabilirsinizde.. çalımların çoğu faul olur..

   Forum Saati Ptsi Ara. 17, 2018 2:39 am