Forum Adına Herşey

Tsubasa Hakkında Herşey, programlar, oyunlar


  Captain Tsubasa 5 Tam Çözüm/ Bölüm 2 / SON/

  Paylaş
  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 36
  Kayıt tarihi : 28/01/09

  Captain Tsubasa 5 Tam Çözüm/ Bölüm 2 / SON/

  Mesaj  Admin Bir Perş. Ocak 29, 2009 9:18 am

  Oyuna Başlama Ve Kısa Bilgi:

  Öncelikle söylemem gereken bu oyun oynayış tarzı, görünüm ve grafik açısından diğer ct oyunlarından (ct1 , 2 , 3 , 4) çok farklıdır elimden geldiği kadar bu oyunu size açıklamaya çalışacam ama fazla bi bilgim veya tecrübem yok kend imkanlarımla anlatacam oyuncu isimleri vs her şey Çince
  ( veya Japonca tam emin değilim ) olduğu için oyuncu isimleri değil numaraları söyleyecem takım isimleri ise kısaltılmış oldukları için onlarıda bilmiyom ama merak etmeyin sizinle beraber bu çözümdede bu oyunu bitirecez.

  TÜYOLAR , HİLELER , İLGİNÇ YÖNLER , HATALAR

  Tuşlar:
  Arkadaşlar bu oyunda tuşlarınız benim anlattığım gibi olmalı çünkü ben tam çözümü benim ayarladığım tuşlara göre yaptım tuşları ayarlamak için. (emülatörünüz znesw olmalı)

  Config ==> input 1 # e tıklayalım.

  Daha sonra kombinasyonu resimdeki gibi yapalım.

  .


  SAVE ;
  Oyunu save yapmak için F2 YE load yapmak için F4 E basacaz diyelimki farklı bir save kaydetmek istiyorsunuz mesela arkadaşınıza bir şutu göstereceksiniz ama save yaptınız ve üstüne kaydetmek istemiyorsunuz o zaman F3 e basın ve oyunu kaydeceğiniz bölümü seçin 0 den 9 a kadar sayı vardır her biri farklı save yapar örneğin 0 a save kaydettiniz 1 e de kaydettiniz 1 deknini seçmek için F3 e basıp 1 in üstüne gelin ve entere basın Daha sonra F4 e Basıp Onu AÇIN….

  Bir diğer ilginç olay ise oyunda ofsait olması ofsiata yakalanmamak için elininizden geleni yapın

  Bir ilginç olay ise kalecilerin topa zıplaması karete yapar gibi topa zıplıyolar

  Birde bu oyunda oyuncular 3 boyutlu değil tıpkı aterideki soccerlerdeki gibi küçük admalardr bunu görünce oyunu silip tekrar yüklemeye oyun hatalı demeye kalkmayın ama şut çekerken süper görünümler oluyor. Bence özel hareket yaparken en güzel görünüm bu oyunda.

  ÖZEL ŞUT ÇEKME :

  Bu Oyunda Özel Şut Veya Özel Hareket Yapmak Çok Farklı Tıpkı Online Oynadığımızdaki Gibi . Ama Ondanda Farklı Şut Vuracağımız Zaman Eğer Özel Şut Vurmak İstiyorsak Sağ a Bastığımızda ( tabi oyunu durdurup) yanda özel şutu ve kaç götürdüğü yazar eğer özel şutu varsa tabi ve özel şut vurmak veya özel hareket yapmak için C tuşu kullanılır.
  Not: eğer iki özel hareket görünüyorsa birinciyi yapmak için C ikinciyi yapmak için X e basarız eğer 3 tane varsa S yi Deneyin .

   Forum Saati Ptsi Ara. 17, 2018 2:21 am